Uitslagen ronde 03, veel wisseling aan de kop

De schrijver van dit verslag liet afgelopen week Eric Bies ontsnappen en verloor daardoor de koppositie aan Rik van Drie, die, als ik goed ben geïnformeerd, vanuit verloren positie toch wist te winnen van Ab van Westreenen. Clubkampioen Johan de Groot liep tegen zijn eerste competitienederlaag aan door met wit te verliezen van Erik Corneth. Komende week staan er 2 uitwedstrijden voor de externe competitie op het programma: het vierde team speelt dinsdag zijn eerste wedstrijd, uit bij VSG in Ermelo. Het tweede team gaat een dag later naar Wageningen toe. Vanwege de externe wedstrijden zijn er al veel afmeldingen voor komende donderdag en er zullen er wellicht nog een paar volgen.

Uitslagen van ronde 03 van de Keizercompetitie, gespeeld op donderdag 29 september 2022:

Jon van MiddePeter Egelie0-1
Gert LegemaatEric Bies½-½
Ab van WestreenenRik van Drie0-1
Han de WitPeter Rijsdijk1-0
Cor VierveijzerHenri van Duijl0-1
Pieter van den BeekBas Verboom0-1
Johan de GrootErik Corneth0-1
Nilufer KarayilanGerrit Jan Hoevers0-1
Ronald StomphorstJos Derksen½-½
Ton van der LindenWillem van Amerongen1-0
Guido GrünbauerJacques van Oostrum½-½
Dirk RijnekerMees van Winkoop½-½
Jan van RulerOneven
Ton BraamsAfwezig
Wijnand EngelkesAfwezig
Hans van der ZijdeAfwezig
Pim JongeneelAfwezig
Bastiaan GramserAfwezig
Martin BeekelaarAfwezig
Jos PakAfwezig
Jaap Bij de VaateAfwezig
Rob van VuurdeAfwezig
Marcel van DijkAfwezig
Peer van PuttenAfwezig
Rene BrandsAfwezig

Zie hier de actuele ranglijst. Klik hier voor de Crosstabel Seizoen 2022-2023

Reacties zijn gesloten.