Het Henk Strijland toernooi is gewonnen door Johan de Groot

Ons jaarlijkse rapid toernooi na de zomervakantie kende een rustige start met 13 deelnemers. Op de eerste avond melde Eddy de Pender zich aan. Geen onbekende, de verhalen van zijn zoon werden al snel besproken. Leuk om nu weer eens te kijken hoe het clubschaken is.

Na 4 ronden stond Johan de Groot zonder puntverlies bovenaan.  Pepijn van der Sman speelde zeer verdienstelijk,  met 3 uit 4.

De 2de avond was het aantal deelnemers 22. Met een 2de aanmelding van Niek Strijkers, wilde weer eens schaken. Niet onbekend met clubschaken, maar het was wel een tijdje geleden. 

De deelnemers in vorm wisten de kansen in goede resultaten om te zetten. Johan de Groot wint ongeslagen het toernooi. Gert Legemaat werd 2de. Niek Strijkers heeft met prima spel de aanmoedigingsprijs gewonnen. En Eddy de Pender heeft, met soms onfortuinlijk verlies, de troostprijs gewonnen. 

Het was een gezellige start van het nieuwe seizoen!

Eindstand:

Reacties zijn gesloten.