Geen clubactiviteiten tot 1 juni!

Allereerst hopen we dat jullie allemaal in goede gezondheid verkeren. Dit is denken we een situatie die niemand een maand geleden voor mogelijk had gehouden. 

Gisteravond hebben we telefonisch overleg gehad, waarbij ook Gert als competitieleider bij was met als centrale vraag: hoe nu verder voor dit seizoen.

De kans dat we het seizoen gewoon af kunnen maken lijkt met het verstrijken van de tijd niet realistisch. We volgen nadrukkelijk de adviezen vanuit de RIVM, hetgeen betekent dat we tot nader order tot 1 juni geen speelavonden zullen kunnen houden. 

Nieuw Salem is om die reden ook dicht.

Uiteindelijk hebben we het volgende afgesproken:
Omdat de situatie op dit moment zo onvoorspelbaar is, komen we half mei met een update vanuit het bestuur. Dan gaan we met de kennis van dat moment alle opties die we kunnen bedenken aan jullie voorleggen.

SOS competities geannuleerd!

Bestuur

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.